„Kas Žolinės dieną neturės žolynų puokštės, tam velnias į delną savo uodegą įbruks“, – kalbama lietuvių tautosakoje. Todėl, kviečiame kartu žygiuoti ir prisirinkti pakankamai žolynų, kad jais galėtumėm velnius atbaidyti visus metus!

ŽOLINĖ ĮSIŽEMINANT – tai patyriminis 10 km pasivaikščiojimas basomis Karšuvos girioje. Tai iššūkis visiems, norintiems naujų potyrių, ieškantiems ryšio su gamta, siekiantiems pagerinti savo fizinę ir dvasinę būklę, ar norintiems išbandyti ką nors naujo, neįprasto.

ĮSIŽEMINIMO NAUDA ORGANIZMUI
Tai psichinei ir fizinei sveikatai naudingas ,,išlipimas iš batų”, išlaisvinant kojas nuo kasdien jas ,,įkalinančių” įvairiausių patogių ir nepatogių apavų. Tai savotiškas iššūkis, suteikiantis kūnui ir sielai naujus pojūčius. Tai įsižeminimo patirtis, kuri atgaivina, nuramina, harmonizuoja.
Kasdienis įsižeminimas stiprina kojas ir pėdas, mažina laisvųjų radikalų kiekį organizme, einant basomis iš organizmo per pėdas pasišalina toksinai, stiprinamas imunitetas, gerinama bendra organizmo būklė, kraujotaka, laikysena, užmezgamas ryšys su Žeme.

ŽYGIO EIGA
Startuosime iš Pašvenčio (Jurbarko raj.) link Karšuvos girios. Žygis vyks ratu, todėl iš girios pargrįšime ten pat, kur pradėjome, – į Pašventį.

Karšuvos girioje visi kartu draugiškai papietausime (darom suneštinį!)

STARTAS / FINIŠAS: Pašventys (tikslias susitikimo vietos koordinates patikslinsime užsiregistravusiems)

DATA: 2019 rugpjūčio 15 d.

LAIKAS: 10:00 – 15:00 val.

REGISTRACIJA el. paštu: miskoistorijos@gmail.com (vardas, pavardė, tel. nr.)

Patyrimų kaina: 3 eur

Informacija

Prasideda

2019-08-15 - 10:00

Kaina

3,00€