Zanavykiška darbymečio kiaušinienė. Jurbarkas Pristatomas Sūduvos regiono kulinarinio paveldo patiekalas, pasakojama apie kaimo žmonių buities darbus ir kasdienius bei šventinius patiekalus, vaišinama sočiu darbymečio patiekalu –didelių blynų formos kiaušiniene su lašinukais, patiekiama su raugintais agurkais ir juoda duona. Trukmė nuo 30min. Kaina 7eur/žm. Sandros meno namai

Tel.: 861595885

Žemaitiška šaltsriubė – šmakalas Jurbarkas Pristatomas Žemaitijos regiono patiekalų asortimentas Jurbarko krašte, skirtingų metų laikų patiekalai, vaišinama vasaros laikotarpio šaltsriube su silke ir bulvėmis. Trukmė nuo 30 min. ,10 eur/žm. Sandros meno namai

Tel.: 861595885

Mažosios Lietuvos tradicinio gėrimo kafijos ir gliumzinio pyrago degustacija Jurbarkas Pristatomas Mažosios Lietuvos regiono istoriškai susiklostęs kultūrinis išskirtinumas, jo pėdsakai Jurbarko krašte, kultūrinis ir kulinarinis palikimas. Vaišinama trijų rūšių kafija ir gliumziniu (varškės) pyragu. Trukmė nuo 40min. Kaina 15eur/žm.

 

 

Sandros meno namai

Tel.: 861595885

Visų trijų regionų patiekalų degustacija. Jurbarkas Pagal pageidavimą galima paragauti visų trijų pasiūlymų patiekalų. Kaina derinama.  

Sandros meno namai

Tel.: 861595885

Sveikuoliški saldumynai be cukraus Jurbarkas Pristatomos įvairios saldumynų be cukraus gaminimo galimybės. Vaišinama kokteiliu ir pasirinktu saldumynu pagal pageidavimą – riešutų/džiovintų vaisių saldainiais ar/ir pyragu. Kaina sutartinė, priklauso nuo pasirinkto saldumyno ir kiekio.  

Sandros meno namai

Tel.: 861595885

Milžinų „kulinarinis paveldas“ – saldus ir paslaptingas Jurbarkas Pristatoma Jurbarko milžinų legenda ir gaminamas karštas patiekalas – bulvė folijoje su pasirinktais priedais bei desertas – milžinų žagarėliai. Trukmė 1-1,5 val.. Kaina 10 eur/ žm pusė programos, 15 eur/žm. – visa programa.  

Sandros meno namai

Tel.: 861595885

Forminių sausainių kepimas ir dekoravimas Jurbarkas Pristatoma forminių sausainių, kaip proginio saldumyno, gaminimo tradicija įvairiose šalyse ir Lietuvoje. Priklausomai nuo metų laiko ir temos kepami meduoliniai ar sviestiniai sausainiai bei dekoruojami pasirinktu glaistu. Trukmė nuo 0,5 val., kaina nuo 10 eur/žm.  

 

 

Sandros meno namai

 

Tel.: 861595885

Naminių kaimiškų sausainių kepimas Jurbarkas Pristatoma senovinio saldumyno receptūra ir gaminimo subtilybės. Sausainiai gaminami naudojant rakinę mėsos malimo mašinėlę su specialiais antgaliais. Dalyviai vaišinasi savo gaminiais su žolelių arbata ir išsiveža saldžias lauktuves. Trukmė nuo 1 val., kaina 10 eur/žm.  

 

Sandros meno namai

 

Tel.: 861595885

Jurbarko krašto Klausučių alaus degustacija Jurbarkas Ragaujamas kelių rūšių alus ir gira su pasirinktu patiekalu ar užkandžiu. Siūlome paskanauti alaus sriubą, įvairius sūrio užkandžius. Trukmė nuo 1 val., kaina 15 eur/žm.  

Sandros meno namai

 

Tel.: 861595885

Medaus degustacija Šilinė, Jurbarko raj. Edukacinės programos organizuojamos įvairaus amžiaus moksleivių ir suaugusiųjų grupėms. „Medaus slėnis“

Tel.: 8 640 32128

El.p.: ovismedus@gmail.com

 

Košerinio maisto paslaptys Jurbarkas Renginio metu paragausite Jurbarko krašto tradicinių žydiškos virtuvės patiekalų.  

Nijolė Paulikienė

Tel.: +370 698 40785

El.p.: niolepaul@gmail.com

Žiobrių kepimas ant laužo Jūsų pasirinkta vieta Tai edukacija turinti tautinio paveldo sertifikatą. Žiobrio kepimas ant žarijų, užmovus žuvį ant karklo vytelės yra Jurbarko krašto vizitinė kortelė.  

Ričardas Vainikonis

Tel.: 8 690 35351

El.p. vainikas@gmail.com

 

Žvilgsnis į dvaro virtuvę Raudonė 1 val. trukmės pasakojimas apie Raudonės pilies istoriją, dvariškių gyvenimą, gražiausias jų meilės istorijas,  dvaro virtuvės paslaptis ir joje ruoštus patiekalus;

Bendruomenės šeimininkių pagamintų „Sofijos virtinukų“, turinčių kulinarinio paveldo sertifikatą, degustacija. Galima rinktis virtinukus su mėsos arba su varškės įdarais, arba ragauti abiejų rūšių virtinukų. Virtinukai patiekiami su specialiu padažu, o pageidaujantiems – su grietine;
„Pilies parko žolelių arbata“ (karšta arba šalta), prie kurios patiekiama bendruomenės šeimininkių keptas pyragas arba pyragaičiai.
Pageidaujantiems galime paruošti ąžuolo gilių kavos.

 

 

 

 

 

Elena Elzbergienė

Tel.: 861145013

El. p. e.elzbergiene@gmail.com

arba

Regina Juodienė

Tel.: 860067922

Putpelių kiaušinių kepimo edukacija Kaimo turizmo sodyba „Jurodis“ Jurbarko r., Naujasodžio k   Kristina Vančienė

Tel.: +37065091000

El. p.: k.vanciene@gmail.com

 

Sausainių iš ruginių miltų edukacija Kaimo turizmo sodyba „Jurodis“ Jurbarko r., Naujasodžio k   Kristina Vančienė

Tel.: +37065091000

El. p.: k.vanciene@gmail.com

 

Džiovintų skanėstų edukacija Jurbarkas Edukacija – pirmas etapas: lankytojui atvykus bus parodytas pristatomasis vaizdo siužetas apie tai kaip vyksta Džiovinukų gaminimo procesas,

Antras etapas : lankytojas turi galimybę iš bananinio Džiovinuko su pasigamintomis užtepėlėmis, pasigaminti sau desertą.

Privaloma išankstinė registracija, sutariant laiką ir datą.

Edukacija vykdoma : lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

 

 

 

 

 

 

 

 

„Džiovinukas“

Jolanta Tarozienė

Tel.: 860567147

El.p. info@dziovinukas.com

„Sūrio džiazas“ edukacijos Girdžiai “Sūrio džiazas” organizuoja degustacijas iki 40 žmonių. Galimi įvairūs degustacijų variantai: tik sūrio degustacija, sūrio ir pieno desertų degustacija, degustacija su edukacijos programa.  

Svajonė Vaicekauskienė

Tel.: 860576995

El. p.

suriodziazas@gmail.com

Smalininkų gaspadinės Jūsų pasirinktoje vietoje Šakočio edukacija, pristatymai: kastinys, kugelis, žuvienė, pyragai, kafija. Tel.: 865629946