VŠĮ „Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras“ pradėjo įgyvendinti projektą „Jurbarko krašto turizmo paslaugų teikėjų, gidų kompetencijų tobulinimas“. Projektas vykdomas pagal Jurbarko vietos veiklos grupės „Nemunas“ 2016-2023 m. vietos plėtros strategijos priemonę „Vietos projektų pareiškėjų ir vykdytojų mokymas, įgūdžių įgijimas“ Nr. LEADER-19.2-SAVA-3. Finansavimas: Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai lėšos ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšos.

Visus, norinčius tapti gidais, kelionių vadovais ar tiesiog žingeidžius, Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras kviečia registruotis į kursus! Kursų tikslas – atrasti naujų gidų Jurbarko krašte taip tobulinant ir gilinant jų žinias ir kompetencijas, tuo pačiu parengiant juos vykdyti naujus vietos projektus.

Mūsų gidų mokymo programa suteiks pranašumą turizmo rinkoje. Kursų metu skirsime dėmesį ne tik teoriniams pagrindams, bet ir praktiniams užsiėmimams.

Kursų metu išmoksite turizmo, gido profesinės etikos, Lietuvos kultūros, istorijos, geografijos, architektūros ir dailės raidos, gido komunikacijos ir retorika, bendravimo psichologijos, pirmosios medicinos pagalbos pagrindus.

Įdomiai praleiskite tamsius rudens ir žiemos vakarus!

Kursai planuojami nuo lapkričio mėnesio.

Reikalavimai:

-Gidų kursų dalyviai turi būti deklaravę savo gyvenamąją vietą Jurbarko rajono teritorijoje;

-Kursų dalyviai turi būti įgiję aukštąjį išsilavinimą;

-Mokėti bent vieną užsienio kalbą.

Teorinis mokymas vyks nuotoliniu būdų.

Registracijos anketa: https://forms.gle/ZLttt7XUVokpkjgu9

Daugiau informacijos: +37068510177 arba +37044751485