Raudonės pilis to dar nematė: festivalyje pasirodys MINELLI ir Benassi Bros&Dhany

Šių metų gegužės 27 dieną, šeštadienį, Raudonės pilies sienas sudrebins RAUDONĖS PILIES FESTIVALIS’23!

Pagrindiniu koncerto akcentu taps pasaulinio lygio atlikėja iš Rumunijos – MINELLI. Jos debiutinio hito „Rampampam“ priedainis pažįstamas kiekvienam – ir vaikui, ir senjorui. Nesumeluosime sakydami, jog ši daina tapo tramplinu į tarptautinę sėkmę. Ant laurų ji neužmigo ir melomanus nuolatos stebina naujais hitais, tokiais kaip „MMM“, o pats naujausias – „Think about U“, kuris neabejotinai taps viena grojamiausių dainų visų grojaraščiuose.

Naujausio hito galite pasiklausyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=8yGBe7fwNjk&ab_channel=Minelli

Tačiau tai dar ne viskas. Pasiruoškite grįžti į jaunystę, o kai kas ir į vaikystę, kai įsidėję CD diską į grotuvą šokdavote pagal „Every Single Day“ hitą. Nostalgiški ir iki skausmo žinomi hitai skambės ir Raudonės Pilies festivalyje, nes į jį atvyksta Italų elektronikos grupė Benassi Bros kartu su dainininke Dhany! Puikiai žinomo didžėjaus Benny Benassi ir jo pusbrolio Alle Benassi projektas Benassi Bros gyvas iki šių dienų, o jų audiotekoje begalė puikiai žinomų hitų, tokių kaip „Illusion“, „Hit my heart“ ir begalė kitų.

Prisiminkite geriausius jų hitus:

https://www.youtube.com/watch?v=ZSM2naTDM5g&ab_channel=EnergyTV

https://www.youtube.com/watch?v=-ue-vxgDTPk&ab_channel=EnergyTV

https://www.youtube.com/watch?v=Hxvl6rVglLA&ab_channel=EnergyTV

Pagrindinėje scenoje taip pat pasirodys Lietuvos muzikos divos: romantiškoji Inga Jankauskaitė, šių dienų muzikos šviesulys, M.A.M.A metų pop atlikėjos titulą šiemet pelniusi Jessica Shy ir kiti žinomiausi šalies atlikėjai.

Pasižymėkite gegužės 27-ąją raudonai – tai bus geriausias festivalis, nuostabioje Raudonės pilies aplinkoje, Jurbarko rajone.

Festivalio vartai atsidaro 12 val. Organizatoriai prognozuoja, kad linksmybės tęsis iki 2 valandos ryto. Amžiaus cenzo nėra, o įdomios veiklos čia turės ir maži ir dideli: festivalyje veiks vaikų zona, kurioje mažuosius užims animatoriai, o kartu su teatro aktoriais lankytojai galės nusikelti į mėgstamiausias pasakas.

Vyresni festivalio lankytojai galės pasiklausyti folkloro muzikos – festivalyje koncertuos folkloro ansambliai ir muzikos kapelos iš visos Lietuvos, o taip pat visą dieną veiks mugė, kurioje, net neabejojame, rasite visko, ko tik širdis geidžia.

Susitinkame RAUDONĖS PILIES FESTIVALYJE’23, gegužės 27-ąją, adresu Pilies g.1, Raudonė, Jurbarko r.

BILIETAI: Bilietai.lt

Informacija dėl bilietų: pirmasis 1000 tekainuos tik po 39 eurus, o vaikai iki 6-erių bus įleidžiami nemokamai.

Vaikams 6-12 m., senjorams, neįgaliesiems bilietai kainuos nuo 20-ties, brangimo metu – iki 25 eur. (Bilietas galios tik pateikus pažymėjimus)

Bilietus perparduoti DRAUDŽIAMA

Registracija į mugę: https://forms.gle/JK2HJepH31f7LtQK8

Informacija

Prasideda

2023-05-27 - 12:00