Kviečiame įmonių vadovus ir darbuotojus į seminarų ciklo „Įmonių socialinės atsakomybės akademija“ Tauragėje antrąjį seminarą.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ SU KAVA!

„Nesuvaidinta socialinė atsakomybė”; “Apie socialinę atsakomybę panaudojant Forumo teatro metodą”

„Forumo teatras – tai būdas diskutuoti apie abejonių keliančius dalykus lengvai ir nuotaikingai. Įdomu tai, kad nepaisant savo pavadinimo, iš tiesų jame – jokios vaidybos, o su teatru šį metodą sieja tik laisvė reikšti mintis, kalbėti apie tai, kas svarbu ir aktualu, atsipalaidavus ir be įtampos. Kalbėdami apie socialinę atsakomybę turime daugybę neatsakytų klausimų, dvejonių, neužtikrintumo todėl forumo teatro metodas gali padėti paskatinti konstruktyvią diskusiją ir pašalinti barjerus, trukdančius verslui efektyviai vadovautis socialinėmis vertybėmis savo veikloje.

Renginyje “Socialinė atsakomybė prie kavos: Nesuvaidinta socialinė atsakomybė” remdamiesi forumo teatro metodu, ieškosime atsakymų ar verslui naudingą būti socialiai atsakingu ir kodėl. Griausime mitus, kad socialinė atsakomybė įmanoma tik didelėse korporacijose ir reikalauja didelių investicijų.“

Renginys planuojamas, GYVAI (nes tai praktinis seminaras), ketvirtadienį, t. y. rugpjūčio 12 dieną, nuo 10:00 iki 14:30 val. (12:00-12:30 val. pietų pertrauka)

BUS IŠDUODAMI PAŽYMĖJIMAI.

Renginys vyks Tauragės bendruomenės namuose, Vytauto g. 141, Tauragė, konferencijų salėje (I aukšte).

Nuoroda registracijai:
https://docs.google.com/forms/d/1t1fMgVMTyhl-ALe0bVIlXciZSsLQ_M9-GgkFgkoM9go/edit

Kontaktai pasiteiravimui: jolanta.norvaisiene@sccic.lt, mob. +370695 56 248
Finansuojama ES struktūrinių fondų lėšomis. Projektas Nr. 08.5.1-ESFA-V-423-02-0001