Sausio 20 d. įvyko tradicinis Verslo vakaras. Šio vakaro tikslas yra į vieną būrį pakviesti rajono verslininkus, pasidžiaugti jų pasiekimais, apdovanoti pačius ryškiausius, pabendrauti ir pasidalinti gerąją patirtimi.

Įteiktos šios nominacijos:

Nominacija „Geriausiai Jurbarko kraštą reprezentuojanti įmonė“. Visuomenė balsavo ir pasiūlė 18 įmonių, iš kurių daugiausiai balsų surinko 3.

UAB „Manvesta“ – beveik 2000 darbo vietų sukūrusi, 26 veiklos metus skaičiuojanti nepriekaištingos patirties transporto ir logistikos srities asė, įmonė į kurią norėtų lygiuoti bet kuris verslo naujokas.

VŠĮ „Smalininkų senjorų namai“ – orios senatvės puoselėtojai, jaunatviški ir pilni idėjų, jau 16 metus skaičiuojanti Smalininkų krašto įmonė, praeitais metais atidariusi biurą Jurbarko mieste.

Ir daugiausia balsų surinko: MB „Sūrio džiazas“ – šeimos verslas, pasižymintis aukščiausios kokybės ir išskirtinio skonio gaminiais bei nepriekaištingu aptarnavimu, Girdžių miestelio žvaigždės ir traukos centras, grojantis visomis skonio natomis.

Nominacija „Įmonė, Jurbarko krašte, gaminanti mėgstamiausią produktą/us. Visuomenė pasiūlė 17 įmonių iš jų daugiausiai balsų surinko 5.

UAB „Dainiai“ –  verslo grandai, ilgamečiai gamintojai ir prekybininkai mėsos gaminiais, rajono grūdų augintojų partneriai, be kurių produkcijos neapsieina viso krašto gyventojai.

Nerijaus Blažio ūkis –  LR Žemės ūkio ministerijos konkurso „Kokybe paženklintas maistas 2022“ nugalėtojas, uogų ir vaisių perdirbimo lyderis rajone, 2022 m. įstojęs į vyndarių asociaciją, ruošiasi pasiūlyti dar įvairesnės produkcijos.

MB „Džiovinukas“ –  jaukus šeimos verslas, kuris propaguoja sveiką ir natūralų įvairių skonių užkandžiavimą, tinkamą tiek mažam, tiek dideliam.

Rimanto Pinaičio IĮ – vienas iš didžiausių Girdžių miestelio darbdavių (46 darbuotojai), jurbarkiečių ir aplinkinių rajono gyventojų pamėgti mėsos gaminiai.

Ir daugiausiai balsų surinko: Sūrio džiazas – įdomus faktas, kad šios įmonės gaminiai turi muzikinius pavadinimus ir atspindi improvizaciją bei kūrybą sūrininkystėje, pagal Jūsų muzikinį skonį rinkitės: klumpakojis, pasadoblis, rumba, bugi vugi.

Nominacija „Populiariausia Jurbarko krašte teikiama paslauga ir ją teikianti įmonė“ Visuomenė pasiūlė 24 įmones iš jų daugiausiai balsų surinko 4.

Panemunės pilies edukacijos –  Rojaus kelio pažiba, kurioje galima nusikelti į to meto pilies gyvenimą. Vien per 2022 m. pravesta 142 edukacijos. Populiariausia čia ieškoti paslėpto pilies lobio.

UAB „Vasarė 925“ Giedrės gėlės visą parą – jei reikia atsiprašyti ar pasveikinti gerą draugą bet kuriuo paros metu Jūsų paslaugoms visą parą Giedrės gėlės, čia ne tik žiedai, bet ir mažos smulkmenos, malonus aptarnavimas bei šiltos gražių moterų šypsenos.

Sūrio džiazas degustacijos –tai įtraukianti kelionė sūrių istorijos vingiais, degustacijos metu paragausite įvairių rūšių sūrių ir susipažinsite su sūrių gamybos technologijos niuansais iš arti.

Ir daugiausiai balsų surinko: MB „Vildarta“ – kam dangus ne riba – rinkitės patikimą pagalbininką ir patarėją MB „Vildarta“, čia ne tik buhalterinės paslaugos, bet ir verslo plėtros įžvalgos, mokesčių taupymo patarimai ir gudrybės.

Darbo grupė pasiūlė šias nominacijas:

Nominacija „Jauna įmonė (ne daugiau nei dveji metai), kuri Jurbarko mieste sukūrė daugiausiai darbo vietų“ – UAB „Delatoma“ dar visai jauna, sulaukusi tik 11 mėnesių, tačiau turinti net 9 darbuotojus, statybų įmonė Jurbarko mieste.

Nominacija „Jauna įmonė (ne daugiau nei dveji metai), kuri Jurbarko rajone sukūrė daugiausiai darbo vietų“ – MB „Linmetra“ – jauni, maži, bet su didelėmis ambicijomis plėstis, mažiau nei per puse metų sukūrusi daugiau nei 10 darbo vietų, teikianti paslaugas susijusias su namų gerbūviu ir kraštovaizdžiu.

Nominacija 2022 m. pradėtas gaminti išskirtinis produktas – Avižų pienas, MB „Ūkis tyras“. Tai – nedidelis jaunos šeimos verslas. Gaudas ir Milda sukūrė nuostabų avižų gėrimo receptą iš lietuviškų avižų. Pilno grūdo ir skonio, turtingas ir saldus įprasto pieno pakaitalas. Jums tikrai patiks!

Bei įteikta padėka „Birutės Gardauskienės firma “Pas Agotą” už atnaujintą veiklą ir ilgametį verslo puoselėjimą. Tai – tarsi visas pasaulis po vienu stogu, kuriame prekių gausa ir dėmesys kiekvienam klientui maloniai susuka galvą.

Renginio akimirkos: