MIŠKO SAKMĖS: BALTIŠKO MIŠKO BŪTIES PATYRIMAS

Tai yra harmonizuojanti, relaksacinė, filosofinė praktika pasitelkiant miško, kaip gydomosios erdvės, ir sakmių, kaip pasakojamosios terapijos, metodus. Tai lėta kelionė baltiškojo miško takais kojomis ir mintimis per mitinį pasaulio pažinimą.

Kelionės metu žadinsime snūduriuojančius pojūčius, skirtus susijungti su savo kūnu bei miško erdve ir baltiškosios kultūros šaknimis. Stiprėsime kartu tiek fiziškai, tiek dvasiškai, praktikuodami gilaus ir sąmoningo įkvėpimo ir dar gilesnio iškvėpimo metodą, įsižeminimo praktiką, lytėjimo galią, apsauginį apsismilkymą, garsų meditaciją. Patirsime baltiško miško sakmių ir tylos koncerto išgyvenimą.

Užsiėmimą ves praktinės filosofijos magistrė, ,,Miško istorijos” bendruomenės kūrėja Modesta Genytė. Kartu su komanda arba viena Modesta kuria įvairias patirtines filosofines praktikas miškuose jau penkti metai. Pati iš naujo atradusi mišką, kuris išties ją lydėjo nuo pat mažų dienų, kviečia atsiverti naujoms patirtims, netikėtoms pažintims su savimi ir kitais, su miško sakmėms bei gydančiomis miško galiomis.

Jeigu jaučiate, kad norėtumėte visa tai patirti, junkitės atvira širdimi.

DETALĖS SUSITIKIMUI:

Dalyvių skaičius ribojamas. Būtina užsiregistruoti iš anksto nurodant vardą ir pavardę ir kontaktinį tel. nr.
Susitikimas įvyks surinkus pilną komandą.

REGISTRACIJA IR KLAUSIMAI: modesta.foresta@gmail.com

SUSITIKIMO VIETA: Jurbarko r., Lemantiškių miškas Karšuvos girioje (tiksli susitikimo vieta – užsiregistravusiems dalyviams)

TRUKMĖ: 3-4 val.

DATOS: Gegužės 30 d.

LAIKAI: 10:00 val. – 14:00 val.

Kaina: 15 Eur

PASIRUOŠIMAS: turėkite vandens / šiltos arbatos, kilimėlį, šiltesnį rūbą, patogius batus, ir tai, ko manote kad prireiks keliaujant miškan.

Iki pasimatymo girioje!

Informacija

Prasideda

2021-05-30 - 10:00

Baigiasi

14:00