Praėjusį trečiadienį (lapkričio 22 d.) turėjome nuostabią galimybę dalyvauti Jurbarko, Kauno rajono ir Panevėžio turizmo srities atstovų susitikime, į kurį pakvietė Kaimo turizmo sodybos “Miško gryčia” šeimininkai.

Tai buvo tikras miško stebuklas! Sodybos šeimininkai ne tik pasidalino savo įdomia vizija, bet ir leido mums išbandyti keletą jų siūlomų paslaugų.

Vienas iš akcentų – senųjų lietuviškų patiekalų degustacija. Tik čia atvykę turėsite galimybę paragauti bulvinių švilpikų, bulvinių bandų ant kopūstų lapų, miško gryčios pyrago, šutinto penėto gaidžio su daržovėmis, krosnyje šutintų raugintų kopūstų su parūkytomis naminėmis dešrelėmis. 🍽️

Be to, sodyboje galima pasimokyti ir pažinti senovinę lietuvišką kultūrą. Edukacijos metu groja gyva muzika, šokama ir dainuojama. Netgi galite iškviesti gerąją miško laumę bei girinį, kurie ne tik užduos linksmų užduočių, bet ir sukurs tikrą magišką atmosferą.

Tai buvo ne tik skanus, bet ir labai smagus susitikimas! Ačiū “Miško gryčia” šeimininkams už nuostabų priėmimą ir unikalią patirtį. Jei dar neturite planų, tikrai rekomenduojame aplankyti šią nuostabią vietą!

Susitikimo akimirkos: