Balandžio 9 d. įvyko infoturas turizmo profesionalams, kurį organizavo Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras bendradarbiaujant su turizmo rinkodaros asociacijos prezidente Danute Mažeikaite. Pagrindinis informacinio turo tikslas buvo parodyti Jurbarko rajono potencialą turizmo specialistams ir pristatyti lankytinus objektus.

Infoturas pradėtas Veliuonos kultūros centre, kur kelionių agentūrų atstovai ir gidai buvo supažindinti su centro edukacijomis. Vėliau dalyviai apsilankė Raudonės malūne, kur buvo supažindini su objekto istorija.

Svečius šiltai priėmė Šilinės bistro „Keltininkas“ šeimininkai ir pavaišino autentiškomis ir išskirtinėmis vaišėmis. Po sočių pietų kavinėje „Rytas“, dalyviai vyko į Vinco Grybo memorialinį muziejų kur galėjo susipažinti su Vinco Grybo gyvenimu ir kūryba. Taip pat sužinojo apie vykdomas veiklas muziejuje. Sveikuoliškai pasitiko „Džiovinukas“ ir „Pelėdos kava“ įkūrėjai. Turizmo specialistai buvo pavaišinti žaliuoju kokteliu ir kava. Po to dalyviai vyko į vieną iš įdomiausių Jurbarko vietų, į Jurbarko kūrybines dirbtuvėles, kur galėjo prisiliesti prie čia vykdomų edukacijų. Pažintį su kraštu dalyviai baigė Senovinės technikos muziejuje.