Birželio 7 d. 10-16 val. potyriminis žygis „Aš esu Miškas“

„Aš  –  miškas. Esu unikalus, nepakartojamas, pilnas žalios patirties ir samanotų istorijų, gyvas ir skambantis saulės spinduliuose, nutylantis sužibus žvaigždėms ir sapnuojantis stirnų takus mėnesienos mėlyje, atsiveriantis tiems, kas nori pažinti. Esu, kaip žmogaus vidinis pasaulis – kupinas gyvasties, instinktų, jausmų ir pojūčių, tylos ir triukšmo, ieškojimų ir atradimų“.

Kviečiame jus trumpam pamiršti skubančią kasdienybę ir susilieti su gamta – mūsų sielos namais. Brisdami per švelniai pėdas apglėbiančias samanas ir klausydami šimtamečių pušų šnabždėjimo, pasiklysdami išdykusiuose, spygliais nuklotuose takeliuose ir vėl atrasdami platų, tvirto grunto kelią, gerdami tylą ir nuoširdų bendravimą, išlaisvinsime visus žmogaus pojūčius – uoslę, lytėjimą, klausą, skonį ir regą.  Įkūnydami savyje penkias stichijas – orą, žemę, vandenį, ugnį ir eterį – sugrįšime į gamtą ne tik joje būti,  bet ir pajusti, įsisąmoninti ją kaip savastį.

Žygyje valingai ir sąmoningai nukreipsime žvilgsnius į savo vidines gelmes – ten slypi kupina stiprybės ir išminties mūsų esmė. Atsiversime mums supančioms stichijoms, išlaisvinsime, išgryninsime  visus savo pojūčius – uosime, liesime, klausysime, ragausime ir matysime.

Kviečiame Karšuvos girios dvasioje atrasti save.

Žygio pabaigoje mėgausimės žuviene. Žygiuosime apie 17 km.

Dalyvių skaičius ribotas. Būtina registracija!

Registracijos anketa:

https://docs.google.com/forms/d/1gZY43nnVkH-cghzgQyHVabGw7Onnz-WHyuYo6AYCn9E/edit

Informacija: Tel.: +370 685 10 177 arba +370 447 75 1485

Žygį rengia Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras ir Miško istorijos.

Renginys bus viešinamas.

Informacija

Prasideda

2020-06-07 - 09:00

Baigiasi

16:00