Birželio 1 dieną VšĮ Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras kviečia į susitikimą „Mes pasiruošę!” Esate laukiami nuo 15.00 iki 17.30 val. prie Jurbarko kultūros centro.
1. 15.30 val. Jurbarko rajono savivaldybės vadovai atvers naujai sukurtą info terminalą. Tai Jurbarko rajono savivaldybės administracijos įgyvendinamo projekto „Jurbarko, Tauragės, Šilalės, Pagėgių rajonų savivaldybes jungiančių turizmo trasų ženklinimas“ pirmo etapo pabaiga. Bus trumpai pristatyti būsimi projekto rezultatai.
2. VšĮ Jurbarko turizmo ir verslo infoemacijos kolektyvas su džiaugsmu atvers naujai sukurtos Jurbarko TVIC internetinės svetainės puslapius, kuri buvo sukurta įgyvendinant VVG „Nemunas“ projektą „Regioninių produktų, atspindinčių krašto istoriją ir kultūrinį paveldą, rinkodaros didinimas ir pritaikymas turizmo skatinimo reikmėms“.
3. Būsite informuoti apie naujai šiam turizmo sezonui įrengtus „Turizmo taškus“, kur bus platinama esminė turistams aktuali informacija.
4. Bus dalinami naujai išleisti lankstinukai apie mūsų rajono turizmo potencialą.
5. Jurbarko kultūros centras dovanos skrajutes apie visus jų organizuojamus šios vasaros renginius.
6. Bus dalinami pakvietimai į Jurbarko krašto šventę, kurioje švęsime Jurbarko tilto 40-metį ir varduves. Tik čia turėsite progą kvietimus paženklinti specialiu antspaudu.
Tad kviečiame atrasti nuostabų mūsų kraštą ir sužinoti turizmo naujoves.